مجتمع درمانگاهی خیریه ولی عصر

مرکز پزشکی


اطلاعیه

اطلاعیه

اطلاعیه

اطلاعیه

آدرس درمانگاه

اطلاعيه

فعالیت درمانگاه

پوست ،زیبایی و لیزر

پوست و مو به جهت در معرض رویت بودن و تاثیر در زیبایی برای انسان ها دارای اهمیت بسزای می باشد.
از شایعترین بیماریهای پوستی جوش صورت، آکنه و لک می باشد که در اکثر افراد دیده میشود. همچنین ریزش مو، موهای زاید، اگزماها، ملاسما، تومورهای پوستی، بدخیمیها، تومورهای خوش خیم و بیماریهای التهابی پوست از دیگر بیماریهای شایع پوستی هستند.
یکی از بخش های تخصصی درمانگاه خیریه حضرت ولی عصر(عج)شهرری، بخش تخصصی پوست و مو با حضور پزشک مجرب و دارای برد تخصصی می باشد

بخش پوست ، زیبایی ولیزر

این بخش هر هفته دو روز(یکشنبه و سه شنبه ) از ساعت 13 الی 15برای ویزیت بیماران پوست وزیبایی دایرمی باشدو مراجعین محترم می توانند جهت ویزیت وانجام سایر امور پوستی و زیبایی با نعیین نوبت قبلی از خدمات این بخش استفاده نمایند.مراجعین محترم توجه داشته باشند که نوبت های بخش پوست صرفا به صورت تعیین وقت قبلی ارائه می گردد.

خدمات این بخش علاوه بر ویزیت،شامل موارد ذیل می باشد.:

1-تزریق بوتاکس

2-تزریق ژل

3-تزریق چربی

4-پاک سازی ومیکرودرم ابریژن

5-اصلاح جای جوش

6- لیزر موی زائد

7-لیزر جوان سازی و جای جوش

8-جراحی های خوش خیم وبدخیم پوستی

9-برداشت خال با جراحی ولیزر

10-برداشت زگیل و میخچه وسایر ضایعات پوستی

11-کرایودرمانی(سرمادرمانی)

12-تزریقات داخل پوستی

این بخش مجهز به دستگاه های زیر می باشد:

لیزر پیشرفتهCO2فرکشنال وCO2جراحی برای انجام جوان سازی-لایه براداری-اصلاح جای جوش-برداشت خال ها ولکه های پوستی

دستگاهIPLمجهز و پیشرفته برای از بین بردن موهای زائد-جوان سازی وضایعات عروقی

دستگاه الکتروکوتر برای رفع ضایعات مختلف پوستی

دستگاهRFبرای رفع ضایعات ظریف پوستی

دستگاه میکرودرم ابریژن برای پاک سازی،لایه برداری و جوان سازی پوست

ذستگاه کرایوتراپی جهت انجام فریز(سرما درمانی)ضایعات پوستی از جمله زگیل و میخچه وکلوئید(گوشت اضافه)

کلیه خدمات ارائه شده پوست و زیبایی در این مرکز مستقیما توسط متخصص پوست،مو وزیبایی(دکتر ابوالفتح محرابیان) انجام می گردد.

سیاهی زیر چشم چه دلایلی دارد؟

سیاهی زیر چشمدر زیبایی چشمان شما اثر می گذارد. سیاهی زیر چشم باعث از دست دادن شفافیت و زیبایی صورت شما می شود و علت آن تا حدود زیادی به خود شما بستگی دارد. این سیاهی زیر چشم که با شما به همه جا می آیند می توانند واقعا عذاب دهنده باشند. بیشتر مواقع با مالیدن کرم روی این ناحیه آن را پنهان می کنیم، اما آیا نمی خواهید یک روز بدون آرایش بگذرانید؟ تیرگی زیر چشم ها هیچ زیبایی ندارد و بیشتر شبیه کسی می شوید که مدت زیادیست نخوابیده است. می خواهید بدانید چرا دچارش می شویم؟در ادامه به ارائه دلیلی برای سیاهی چشم پرداخته می شود. چرا دچار سیاهی زیر چشم می شویم؟

برنامه غذایی ضعیف

خوردن غذاهایی که برایتان خوب نیست می تواند باعث ایجاد سیاهی زیر چشم شود. استف�

با این درمان های گیاهی به رشد موی خود کمک کنید

ریزش مو یکی از نگرانی های شایع برای هر مرد و زنی است. ریزش موها دلایل بسیاری دارد از ژنتیک و کمبود ویتامین گرفته تا تغییرات هورمونی. برخی مشکلات پزشکی مانند کم کاری تیروئید نیز می توانند موجب ریزش یا نازک شدن موها شوند. درمان جادویی برای ریزش مو وجود ندارد اما تحقیقات نشان داده برخی گیاهان می توانند روند ریزش مو را آهسته کنند و حتی موجب رشد موهای جدید شوند. اما باید به این نیز اشاره کرد که این تحقیقات روی حیوانات انجام شده است. بنابراین به تحقیقات بیشتری نیاز است تا تاثیر آنها روی انسان ها اثبات شود. در ادامه گیاهانی که به رشد مو کمک می کنند را به شما معرفی خواهیم کرد. استفاده از این گیاهان مخصوصا برای کسانی که مشکلشان به دلایل پزشکی است تاثیر گذار است.

روغن های گیاهی مو

روغن های مو که به تونیک مو نیز معروف هستند در واقع عصاره های گیاهی ترکیب شده با روغن حامل

می خواهید یک عمر پوستی مناسب داشته باشید؟

چشمها پنجره ای به روح انسان هستند و پوست نیز آینه ای است به سلامت فیزیکی و احساسی تان. سلامت کلی ،تغذیه،سبک زندگی و وضعیت روانی همگی روی چگونگی ظاهر پوست انعکاس دارند. بنابراین برای داشتن پوستی درخشان و زیبا اولین گام این است که برای ظاهری زیباتر از درون روی خودمان کار کنیم.سلامت روح و روان اولین گام به سمت داشتن پوستی سالم است!بنابراین اگر می خواهید کار خوبی برای پوستتان انجام دهید با انجام کاری برای روحتان شروع کنید. کاری کنید که باعث شود خوشحال و آسوده باشید با افکار خوب شروع کنید. سلامت و زیبایی دو روی یک سکه هستند بنابراین با حفظ سبک زندگی سالم و فعال از خود مراقبت کنید. سلامت فیزیکی نیز یکی از پایه هایی است که در ظاهرتان انعکاس دارد. در ادامه می خواهم توصیه هایی را به شما ارائه دهم که با رعایت آنها می توانید یک عمر پوستی سالم داشته باشید.

۱-شایع ترین تحریک کننده های اگزما و پیشگیری از آنها

اگزما یک بیماری پوستی شایع است که بسیاری را در سراسر دنیا تحت تاثیر خود قرار داده است. در چنین بیماری قسمت هایی از پوست خشک و ملتهب می شوند و همچنین دچار خارش می شوند که می تواند منجر به خاراندن شدید آن ناحیه و ایجاد زخم شود. اگر محل مبتلا به اگزما با برخی تحریک کننده ها و آلرژن ها تماس پیدا کند ممکن است دچار التهاب شود. اگزما ممکن است در هر قسمتی از بدن اتفاق بیفتد اما شایع ترین نقاطی که این مشکل پوستی اتفاق می افتد عبارتند از دست ها، زانو و آرنج. اگزما برای افراد مبتلا معمولا دردناک و خسته کننده است و ظاهر زشتش ممکن است باعث خجالت افراد شود. این بیماری می تواند تاثیرات منفی روی سلامت فیزیکی و روحی فرد بگذارند اما با این حال همچنان توجه درستی به آن نمی شود. با اینکه درمان مشخصی برای اگزما وجود ندارد اما کارهای ساده ای هست که می توانید برای کنترل آن انجام دهید و از فعال شدنش

ارسال شده درپوستتوسط زهرا حوضچی

چگونه پوست کودک خود را در برابر آفتاب محافظت کنیم

هوای گرم بهترین فرصت برایکودکاست که بیرون برود و زیر نور خورشید مشغول بازی شود. اما بسیار مهم است که از محافظت پوستکودکخود در برابر اشعه های آفتاب اطمینان حاصل کنید. دکتر آنجالی ماهتو در این مقاله مهم ترین توصیه های پوستی در برابر نورآفتابرا با ما درمیان می گذارد:پوست کودکان و فرابنفش (UV)پوست های جوان بیشتر در معرض آسیب پذیری در برابر اشعه فرابنفش قرار دارند. کودکان کمتر از ۶ ماه، مقدار کمی ملانین دارند. ملانین رنگدانه ای در پوستشان است و همچنین پوست کودکان در این سن برای استفاده از ضد آفتاب بسیار حساس است. بسیار مهم است که کودکان را زیر نور مستقیم خورشید رها نکنیم. بعد از گذشتن از ۶ ماهگی می توانید به پوست کودک ضد آفتاب بزنید.در ضد آفتاب به دنبال چه باشیم؟توصیه می شود به دنبال کرم های ضد آفتاب وسیع �

دلایل اصلی ترکهای پوستی چیست؟

احتمالا همهی ما درجاهایی از بدنمان مانند بازوها، ران، باسن و شکم ترکهای پوستی داریم. این خطوط سفید مایل به صورتی اصلاً ظاهر زیبایی به بدن نمیدهند. احتمالا همهی ما درجاهایی از بدنمان مانند بازوها، ران، باسن و شکم ترکهای پوستی داریم. این خطوط سفید مایل به صورتی اصلاً ظاهر زیبایی به بدن نمیدهند. ببینیم علت به وجود آمدن آنها چیست:بارداریباردارییکی از دلایل عمدهی ایجاد ترکهای پوستی است. اغلب زنان بعد از زایمان متوجه آنها میشوند. علتش آن است که وقتی بدن دچار انبساط میشود، اندازهی پوست کش میآید و اگر به قدر کافی آب نداشته یا مرطوب نباشد، این خطوط را به وجود میآورد.افزایش سریع وزناگر در پی آن هستید که حجم بدن تان را در یک بازهی کوتاه زیاد کنید، پس منتظر ترکهای پوستی باشید. وقتی بدنتان به سرعت حجیم میشود کو

ارسال شده درپوستتوسط زهرا حوضچی

با خوراکیهای ضد آفتاب آشنا شوید!

دیگر به روزهای گرم و آفتابی سال رسیده ایم و در چنین مواقعی همیشه مراجعینی دارم که نمی دانند چگونه خود را از آسیب نور خورشید محافظت کنند. من آنها را مقصر نمی دانم چون اطلاعات متناقض زیادی در این باره وجود دارد. اصل حرفی که می خواهم بزنم این است: غذا اولین خط دفاعی ما است.

آنچه می خوریم می تواند تاثیری بزرگ روی چگونگی مقابله پوست با نور خورشید داشته باشد. خوردن برخی از میوه ها و سبزیجات خاص، مواد خامی به ما می دهد که بتوانیم با استفاده از آن، یک لایه محافظتی برای پوست خود ایجاد کنیم.

بهترین ضد آفتاب کدام است؟در ادامه می خواهم چند توصیه و ترفند که برای محافظت پوست در این ماه های گرم استفاده می کنم را با شما در میان بگذارم:

شوره سر نشانه چیست؟

مشکلات مو می توانند کاملا بی خطر و یا بسیار جدی باشند.اما چطور متوجه شویم مشکل آنقدر جدی است که باید به پزشک مراجعه کنیم و چگونه بفهمیم که این مشکل آنچنان هم جدی نیست و با انجام تغییراتی قابل حل است؟!

به گفته دکتر دینا استراچان، متخصص پوست و مو در نیویورک، سلامت موها می تواند بازتابی از شیوه های ضعیف نظافت، کمبود آهن یا پروتئین در برنامه غذایی، کم خونی، بیماری تیروئید و دیگر مسائل باشد. در ادامه برخی از موارد مهمی که موها می توانند درباره سلامت بگویند را برای شما توضیح می دهیم.۱- می توانید از والدین خود کمی سرنخ بگیرید.اگر به یکی از والدین خود دقت کردید و متوجه شدید خط موهایش کمی عقب تر از چیزی است که باید باشد، ممکن است همان اتفاقی باشد که ب�

۳اشتباهی که در شستن صورت مرتکب میشوید!

برخی افراد تمایل دارند در تمام طول سال از یک محصول برای شستشوی صورت خود استفاده کنند. این به معنای استفاده از پاک کننده صورت مشابه برای تابستان و زمستان است. اما باید به این نکته توجه داشت که صورت ما به محصولات مختلف برای فصول مختلف نیاز دارد.

صورت ما یکی از بخش های بدن با بیشترین میزان مواجهه با عوامل خارجی محسوب می شوند. در نتیجه، صورت به راحتی می تواند تحریک شود. همه ما دوست داریم که صورت خود را تمیز، سالم و با ظاهری جوان حفظ کنیم. شستشوی صورت یکی از توصیه های مراقبتی پایه در این زمینه محسوب می شود. اما آیا می دانید چگونه صورت خود را به درستی شستشو دهید؟شستشوی صورت یکی از اقداماتی است که ما به عنوان بخشی از روتین زندگی روزانه خود انجام می دهیم. با این وجود، روشی که برای این ک

بالاخره ضد آفتاب طبیعی ساخته شد!

سرانجام دانشمندان علوم مواد و مهندسی نانو در UC سندیهگو موفق به ساخت کرم ضدآفتاب طبیعی شدند.

دانشمندان با استفاده از نانوذرات پیشرفته که رفتار ملانوزومهای طبیعی را تقلید میکنند، ساختار سلولی ملانین تولید کردهاند. ملانینها از پوست، چشمها و دیگر بافتهای بدن در برابر پرتوهای فرابنفش حفاظت میکنند.

ناتان جیانی چی استاد شیمی و بیوشیمی از بخش مهندسی نانو و علوم مواد UC اظهار کرد: در حال حاضر در تولید ملانین طبیعی با نانوذرات برای ساخت مواد محافظ پوست موفق شدهایم. کمبود این ماده در بدن موجب بیماریهای ویتیلیگو و آلبینیسم خواهد شد.وی در ادامه افزود: این ذرات ملانین به طور طبیعی در اندازهها و ش�


آدرس مطب : شهرری، میدان نماز، جنب مسجد جامع ارشاد
تلفن : 55933481 - 021

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
صفحه اصلیدرباره درمانگاهاورژانس شبانه روزیبخشهای تخصصیبخشهاي فوق تخصصیبخشهای تشخیصیبخشهای پیرا پزشکیموسسات و بیمه های طرف قرابرنامه هفتگي پزشكانتعرفهسوالات پزشکیپیامهای کاربرانمقالاتسایتهای دیگر