مجتمع درمانگاهی خیریه ولی عصر

مرکز پزشکی


اطلاعیه

اطلاعیه

اطلاعیه

اطلاعیه

آدرس درمانگاه

اطلاعيه

فعالیت درمانگاه

اورلوژي( كليه ومجاري ادرار)

اورولوژی علمی است كه از بیماری و اختلالات و درمان سیستم ادراری در مردان و زنان و نیز اختلالات تناسلی و ناتوانی جنسی و ناباروری در مردان بحث می كند.
بخش هایی از بدن که به تخصص اورولوژی مربوط می شود شامل کلیه ها، غدد آدرنال، حالب ها (لوله ای که ادرار را از کلیه ها به مثانه منتقل می کند)، مثانه، میزراه (مجرای دفع ادرار)، و دستگاه باروری آقایان می باشد. این تخصص یکی از رشته های مهم در پزشکی است.
بخش تخصصی کلیه و اورولوژی درمانگاه خیریه حضرت ولی عصر(عج) شهرری با بهره گیری از پزشکان متخصص و مجرب آماده ارائه خدمات به مراجعین محترم این بخش می باشد.
برخی فعالیتهایی که در این زمینه انجام می پذیرد بدین شرح می باشد:

تشخیص و درمان اختلالات دستگاه ادراری کودکان ازجمله برگشت ادرار (Reflux)، تنگی لگنچه کلیه

تشخیص و درمان سنگ های کلیه، حالب، مثانه

تشخیص و درمان عفونت های دستگاه ادراری وSTIs

تشخیص و درمان بیاختیاری ادرار

تشخیص و درمان فشار خون بالا با منشا کلیوی

انجام لاپاروسکوپی تشخیصیو درمانی

ختنه

عمل جراحي سرپائي(وازكتومي-درآوردن ندول هاي زيرجلدي )

سيستوسكوپي

این بخش در طبقه اول درمانگاه واقع می باشد و برنامه حضور پزشکان متخصص در این بخش بدین شرح می باشد:

ردیف

نام و نام خانوادگی

سمت

روزهای حضور

ساعات حضور

1

آقای دکتر بیگلری

پزشک بخش

يكشنبه

ساعت 11

2

آقاي دكتر بیگلری

پزشك بخش

سه شنبه

ساعت 11

3

آقای دکتر ممتازان

پزشک بخش

پنج شنبه

ساعت 15

نکات قابل توجه بیماران دچار بزرگی پروستات

نکات قابل توجه بیماران دچار بزرگی پروستات

بیمار عزیز:

با توجه به اینکه شما به دلیل بزرگی پروستات تحت درمان میباشید. نکات ذیل میتواند برای شما مفید باشد.

غده پروستات در مسیر مجاری ادرار همه مردان قرار دارد. با افزایش سن این غده بزرگ میشود و در برخی از مردان مشکلاتی را در ادرار کردن ایجاد میکند. توجه به علائم و درمان به موقع بزرگی پروستات، از ایجاد مشکلات بیشتر و شدیدتر جلوگیری خواهد کرد.

علائم عمده بزرگی پروستات از این قرار است:

بعد از اتمام ادرار، احساس میکنید ادرارتان کاملا خالی نشده است.

با فاصله زمانی کمتر از ۲ ساعت دوباره مجبور هستید برای ادرار کردن به دستشویی بروید.

هنگام ادرار کر�

چگونه ورزش می تواند بر زندگی جنسی اثر بگذارد؟!

مسلما تا به حال شنیده اید که مرتب ورزش کردن، می تواند خطر مشکلات مزمن نظیر دیابت، بیماری های قلبی یا پوکی استخوان را کاهش دهد اما تحقیقات جدید نشان داده اند که ورزش می تواند تاثیر شگفت انگیز دیگری نیز داشته باشد:بهبودزندگی جنسیمرتب ورزش کردن در مردان مانند ویاگرا طبیعی عمل می کند، ورزش با کاهش مشکلات نعوظ در آقایان در ارتباط است. در یک تحقیق مردان میان سالی که فعالیت بسیار کمی داشتند به مدت ۹ ماه وارد برنامه ورزشی منظمی با شدت بالا شدند و در کنارش فعالیت جنسی شان نیز مرتب گزارش می شد. در طی این دوره عملکرد جنسی این افراد به صورت چشمگیری افزایش پیدا کرد. تحقیقات در خانم ها نشان داده آنهایی که به صورت فیزیکی فعال هستند میل و لذت جنسی بالاتری نسبت به زنان یکجا نشین دارند. محققان بر این باورند که دلیل بهبود میل جنسی، افزایش جریان خون در قسم

تقویت قوای جنسی با این خوراکی ها

یک پزشک و متخصص طب سنتی با اشاره به خواص بسیار سیر از دیدگاه طب سنتی، بویژه برای مبتلایان به دیابت و فشار خون بالا گفت: استفاده از این گیاه برای تقویت قدرت جنسی هم بسیار توصیه شده است، اما چون طبع سیر بسیار گرم است مصرف آن به منظور تقویت قوای جنسی فقط برای سردمزاجان مناسب است.

دکتر سید رضا رضایی دریاکناری افزود: از دیدگاه طب سنتی سیر طبیعت گرم و خشکی دارد و از نظر گرمی درجه سه است یعنی گرمی خیلی زیادی دارد و فقط یک درجه با گرمی درجه چهار که منجر به سمیت محصول می شود فاصله دارد.

این متخصص طب سنتی بیان کرد: با این حال، سیر برای تقویت قدرت جنسی سردمزاجان مناسب است و در گرممزاجها اثر معکوس دارد یعنی باعث ضعف قدرت و افت میل جنسی این افراد می شود و مصرف زیاد آن در افراد با مزاج گر

بیماری هایی که می تواند مردان را مبتلا به اختلال در نعوظ کنند!

یک عده بیماریهایی هستند که مرد را مستعد ابتلا به اختلال در نعوظ می کنند، و یا به عبارتی دیگر، شانس ابتلا به اختلال نعوظ در این افراد، بیشتر از جمعیت عادی می شود.

اختلال در نعوظ میلیون ها مرد را در سراسر دنیا گرفتار کرده است. در بسیاری از موارد پس از ایجاد اختلال در نعوظ نمی توان حالت کاملاً طبیعی را به مرد برگرداند، بنابراین امروزه دانشمندان معتقد هستند که لازم است استراتژیهایی را بکار برد که از ایجاد این مشکل و یا حداقل از شدت آن در مردان کاسته شود.

چون بیماری اختلال در نعوظ در مردان هزینه های بهداشتی درمانی بسیار سنگینی را به بودجه بهداشتی کشورها تحمیل می کند، بدون اینکه از شدت مشکل کاسته شود.یک عده بیماریهایی هستند که مرد را مستعد ابتلا به اختلال �

آیا داروهای ناتوانی جنسی مردان عوارضی دارند؟!

اتوانی جنسی یا اختلال در نعوظ، به دلیل عدم رضایت از رابطه جنسی میان زن و شوهر، روی کیفیت زندگی اثر منفی میگذارد. در اینجا با داروهای ناتوانی جنسی مردان و عوارض آنها آشنا میشوید.

ناتوانی جنسی می تواند از مشکلات روحی و یا جسمی فرد ناشی شود. این بیماری در آقایان با بالارفتن سن، نسبتا رایج است.البته این روزها تجویز دارو توسط پزشک می تواند این مشکل را حل کند و از برخی از داروهای مربوط به این بیماری، می توان به موارد زیر اشاره کرد:* تادافیل (سیالیس)* سیلدنافیل (ویاگرا)* واردنافیل (لویترا)این داروها سطح نیتریک اکسید در خون را افزایش می دهند. ترکیب شیمیایی نیتریک، گشاد

هشدار؛ از این بیماری مقاربتی جدید با خبر شوید!

یک عفونت مقاربتی دیگر که پزشکان و بیماران باید مراقب آن باشند: مایکوپلاسما جنیتالیوم.

حقیق جدید از انگلستان به شواهد میافزاید که مایکوپلاسما جنیتالیوم از طریق تماس جنسی منتقل میشود. محققان تا کنون نمیدانستند که این عفونت که اغلب بیعلامت است و در اوایل دهه ۱۹۸۰ کشف شد، منتشر میشود.

اما مطالعه حاضر شامل بیش از ۴۵۰۰ فرد بریتانیایی دریافت که این عفونت در ۱ درصد شرکتکنندگان موجود و به رفتارهای پرخطر جنسی مثل شریکهای جنسی متعدد و روابط جنسی غیرمطمئن در سال قبل مرتبط بود.

بتسی فاکسمن، استاد اپیدمیولوژی که در دانشگاه میشیگان متخصص بیماریهای عفونی است، گفت: «این یافته بدان معناست که باید به این باکتری �

تهرانی ها رکورد ابتلا به سرطان پروستات را شکستند!

دکتر محمدرضا نوروزی اظهار داشت:سرطان پروستات جزء شایع ترین سرطان ها در دنیاست و در ایران نیز شیوع این بیماری حدود ۱۲٫۵ در هر ۱۰۰هزار مرد است که تقریبا شیوع بالایی محسوب می شود.

دبیر انجمن ارولوژی ایران با بیان اینکه میزان شیوع سرطان پروستات در مناطق مختلف کشور متفاوت است، گفت:تهران از نظر شیوع سرطان پروستات، بالاترین آمار را در کشور داراست و به ازای هر ۱۰۰ هزار مرد تهرانی، ۲۲ تا ۲۳ نفر مبتلا به این نوع سرطان هستند.

جراح کلیه و مجاری ادراری درباره دلایل موثر در افزایش آمار سرطان پروستات در تهران و برخی مناطق کشور نیز توضیح داد:بسیاری از محققان، نقش عوامل محیطی، تغذیه و رژیم پرچرب را در ابتلا به این نوع سرطان، موثر می دانند.


آدرس مطب : شهرری، میدان نماز، جنب مسجد جامع ارشاد
تلفن : 55933481 - 021

نظرات کاربران درباره این مطلب :

برای متن پیام فقط از حروف فارسی استفاده کنید .
این فرم صرفا جهت دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات کاربران در مورد مطلب فوق میباشد .
به سوالات پزشکی در این بخش پاسخ داده نمیشود .
از ارسال پیام های تبلیغاتی در این بخش خودداری نمایید .
حداکثر طول مجاز برای متن پیام 500 کاراکتر است .
نام و فامیل :
تلفن :
ایمیل :
متن پیـام :
صفحه اصلیدرباره درمانگاهاورژانس شبانه روزیبخشهای تخصصیبخشهاي فوق تخصصیبخشهای تشخیصیبخشهای پیرا پزشکیموسسات و بیمه های طرف قرابرنامه هفتگي پزشكانتعرفهسوالات پزشکیپیامهای کاربرانمقالاتسایتهای دیگر